مقالات

تکنولوژی EXIR در دوربین هایک ویژن چیست؟

تکنولوژی EXIR هایک ویژن

تکنولوژی EXIR هایک ویژن چیست ؟

تکنولوژی EXIR جدیدترین فناوری برای دوربین مداربسته هایک ویژن است که از نظر سطح نظارت شبانه نوآورانه ترین است که امروزه می توانید در بازار خریداری کنید.

نورهای روشن کننده بهبودیافته به شما این اجازه را می‌دهند تا هر محیط تاریکی دید را افزایش دهد.

شرکت هایک ویژن اخیراً این قابلیت مادون قرمز EXIR را در دوربین های مداربسته خود معرفی کرده است.

در مقایسه با دوربین های امنیتی معمولی،دوربین های مداربسته با قابلیت EXIR پیشرفته ترین دوربین های موجود در بازار امروز هستند.

تفاوت تکنولوژی EXIR هایک ویژن با تکنولوژی LED 

دوربین مداربسته معمولی از LED هایی استفاده می کنند که روی الگوهای لنز تمرکز نمی کنند. که این مشکل منجر به تصویری می شود که دارای روشنایی در همان نقطه تصویر است است.

قابلیت EXIR هایک ویژن امکان پراکندگی یکنواخت نور را فراهم می کند که یک الگوی مستطیل شکل ایجاد می کند.

تکنولوژی EXIR هایک ویژن 

مزایای قابلیت EXIR هایک ویژن

در محیط  اشیاء به طور یکنواخت تر روشن می شوند. و نور در لبه های تصویر وجود دارد و نه فقط در مرکز تصویر.

فناوری EXIR امکان افزایش 30 درصدی روشنایی محیط شما را فراهم می کند که منبع نور بسیار کارآمدتر همراه با قدرت نور LED افزایش یافته است.

مزیت دیگر این است که EXIR 1050mV را در مقایسه با 750mV در استخراج نور معمولی ارائه می دهد. این به معنای نور قوی تر و دامنه دید بیشتر است.

لنزهای مستطیلی شکل جدید به معنای استفاده از نور کلی بهتر است. هایک ویژن EXIR شامل یک چراغ LED به شکل مستطیل است که متناسب با اندازه صفحه نمایش معمولی است. (تصویر نمونه دوربین هایک ویژن با لنز مستطیلی)

76D0T-ITPF

شما هم اگر دوربین مداربسته دارید شنیده‌اید که دوربین‌ مداربسته قابلیت دید در شب را دارند. چیزی که این قابلیت را پیشرفته تر میکند فناوری EXIR است.

EXIR مخفف EXtended InfraRed است. این تکنولوژی از نورها برای دیدن دوربین در شب استفاده می کند. چیزی که دوربین را از روشن کردن منطقه با لامپ متفاوت می کند این است که فناوری مادون قرمز با چشم قابل مشاهده نیست.

دوربین نور پخش شده از دیودها را می گیرد، اما انسان نمی تواند تشخیص دهد که آیا دوربینی در آنجا وجود دارد یا خیر .

یک مزیت متمایز در هنگام دستگیری یک مجرم یا دیدن مسائل ایمنی در تاریکی.

اگر شما مشتریان عزیز به دنبال دوربین هایک ویژن با فناوری EXIR هستید، نمایندگی هایک ویژن سیستم شرکتی است که می توانید به آن اعتماد کنید.

ما در سراسر ایران جدیدترین و بهترین دوربین های هایک ویژن موجود در بازار را در اختیار مصرف کنندگان و مشتریان قرار می دهیم. متخصصین ما در کمترین زمان شما را راهنمایی میکنند جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 09197108350 تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *